Diamantová Dermabráze 7v1

Nová metoda diamantové dermabraze je vylepšená, navíc pro pleť naprosto šetrná a bezpečná. Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Po ošetření by mělo následovat ošetření vhodnými kosmetickými přípravky. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Diamantová dermabraze se provádí na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na strie a jizvy. Posílí vrchní vrstvy epidermu, projasnění tónu pleti, pročistí ucpané póry, odstraní pigmentové skvrny a s věkem související změny na kůži, a pomáhá redukoat akné a postakné (včetně jizev po akné). 

Radiofrekvence

Pracuje na principu bipolární radiofrekvence s diamantovým efektem. Tepelná energie je účinně dopravována do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis. Radiofrekvence kombinuje dvě efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu a pružnosti pokožky přesné zacílení radiofrekvenční technologie ke kolagenovým a elastenovým vláknům.

Neinvazivní injektor séra

Neimvazivní injektor séra je nová revoluční metoda omlazení pracující na principu dopravy molekul séra pod kůži. 2000x za sekundu umolekuly séra do pokožky díky elektronovým impulzům. Dokonale doplňuje program ošetření pokožky a její omlazení.

Chladící hlavice

Vybaveno chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky, aplikace stahuje póry a urychluje metabolismus pokožky.

Vakuová hlavice

Slouží k detoxikaci a rozproudění lymfy, lze s ní provádět lokální lymfodrenáž. Detoxikace má pozitivní vliv na omlazení pokožky.

Bio PEN - Galvanika

Zmírnění vrásek, vypnutí pokožky. Bio lifting umožňuje bio-elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Tyto mikroproudy pronikají do buněk a regenerují je a navracejí jim balanc.