Nabídka kosmetických služeb

V kosmetickém studiu nabízím celkem 6 hlavních typů ošetření pleti. Kosmetiku jako takovou však přizpůsobuji speciálně Vaší pleti a postupuji individuálně s ohledem na to, co vaše pleť potřebuje. 

Nabízím také kosmetiku speciálně pro mužskou pleť (Men) či pro teenagery s problematickou pletí a sklony k akné (Teens). V případě zájmu také nabízím vystavení dárkových voucherů

Ampoule Effect
Ampoule Effect
Teens
Teens
Collagen Lifting
Collagen Lifting
HSR Lifting
HSR Lifting
Multivitamin
Multivitamin
Men
Men
Lash Botox Lifting
Lash Botox Lifting
Brow Xenna
Brow Xenna
Parafínový zábal na ruce
Parafínový zábal na ruce
Úprava obočí a řas
Úprava obočí a řas

Ampoule Effect 

Délka ošetření: 80 minut

Vhodné pro: Ideální po pleť, která potřebuje efektivní vyživení, lehké čištění, a hydrataci. Vhodné pokud hledáte základní kosmetické ošetření.

Zahrnuje: Povrchové čištění, lehká úprava obočí, pleťový peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný pleťový a oční krém. Teens

Délka ošetření: 60 minut

Vhodné pro: Ideální pro teenagery, s jakýmkoliv typem pleti, vhodné pro problematickou pleť, se sklony k akné 

Zahrnuje: Povrchové čištění, pleťový peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, maska, závěrečný pleťový a oční krém. 


Collagen Lifting

Délka ošetření: 90 minut

Vhodné pro: Pro ošetřetí vrásek a dodání kolagenu. Ošetření zaručí okamžitě vypnutou a žářivou pleť s viditelnými výsledky. 

Zahrnuje: Povrchové čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové šoachtle, lehká úprava obočí, zapracování BABOR ampule (Collagen Booster či Silver Mask), masáž obličeje krku a dekoltu, Collagen Biomatrix maska, závěrečný pleťový a oční krém. 


HSR Lifting

Délka ošetření: 90 minut

Vhodné pro: Nejluxusnější ošetření proti hloubkovým vráskám. Výsledkem je vypnutí pleti a rozzářený vzhled. 

Zahrnuje: Povrchové čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, lehká úprava obočí, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, HSR lifting sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, liftingová krémová maska na zvednutí kontur obličeje, speciální liftingová krém, oční krém. 

Multivitamin

Délka ošetření: 60-90 minut 

Vhodné pro: Ideální po návratu ze slunné dovolené. Pro pleť, která byla vystavena slunci, či prošla dlouhodobým stresem. 

Zahrnuje: Odlíčení, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění, zapracování multivitamínové BABOR ampule, masáž obličeje krku a dekoltu, vyživovací maska, závěrečný pleťový a oční krém. 


Men

Délka ošetření: 60 minut 

Vhodné pro: Ošetření pro muže s aktivními látkami, které dodají pleti znovu vitalitu a energii. 

Zahrnuje: Povrchové a hloubkové čištení, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, maska, závěrečný pleťový a oční krém. 


Lash Botox Lifting (Novinka) 

Délka ošetření: 60-90 minut

Vhodné pro: Pro všechny, které nechtějí nebo nemohou mít prodloužené řasy, chtějí natočit a zvýraznit své přirozené řasy, nebo potřebují regenerační kúru řas.

Zahrnuje: Profesionální metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich přírodních řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst. Ošetření zahrnuje šetrné permanentní natočení řas, nanešení tzv. botoxu pro intenzivní výživu, a závěrečné nabarvení. Výsledek po dobu až 6 týdnů.   

Brow Xenna (Novinka) 

Délka ošetření: 60-90 minut

Vhodné pro: Zvýraznění obočí, případné vytvoření výraznějšího tvaru. Obočí tak bude vypadat opticky bohatší a výraznější, dodá vašemu obličeji symetrii. 

Zahrnuje: Nabarvení obočí i pokožky pod ním. Tři univerzální odstíny BH Brow Henna Set dávají obočí výrazný objem, krásnou barvu a neuvěřitelnou fixaci po dobu až šesti týdnů 

Parafínový zábal na ruce

Délka ošetření: 20 minut

Vhodné pro: Vysušené, až popraskané ruce, či jako výživa obzvlášť v zimních měsících, ochrana před chladem 

Zahrnuje: Parafínový zábal na ruce. Samostatně či v rámci kosmetického ošetření. 
Úprava obočí a řas 

Délka ošetření: 20-40 minut

Vhodné pro: Buď samostatně či jako soušást kosmetického ošetření 

Zahrnuje: Úprava obočí (vytrhání přebytečných chloupků a případné zastřižení), nabarvení obočí a řas