O mně

Jmenuji se Jovanka Vojtková a jsem vystudovaná a certifikovaná kosmetička se zkušenostmi a praxí přes 15 let. Od roku 2007 ve svém kosmetickém studiu pečuji o vaši pleť za pomoci přírodní kosmetiky BABOR a nejmodernějších přístrojových metod.


Věřím, že i přestože vyživená pleť opravdu rozzáří Váš vzhled, samotná krása vychází zevnitř. Je to o tom, jak se cítíme. Aby ode mě klientky odcházely opravdu krásné, samotná péče o pleť nestačí. Je to o tom jim dodat hřejivý pocit na duši a úsměv na tváři. Přesně to je Kosmetické Studio Jovanka. Ve svém studiu vytvářím příjemnou, relaxační a přátelskou atmosféru, která navodí ten správný pocit krásy, sebelásky a sebejistoty.


Mimo kosmetické studio jsem také maminkou od rodiny. Miluji pečovat o druhé a u rodiny to platí dvojnásob. Jsem vášnivou pekařkou a pro své nejbližší ráda připravuji to, co mají rádi - od tradičních kynutých buchet, Vánoček až po Velikonoční beránky. Ve svém volném čase se vjenuji japonskému Jiu Jitsu, ze kterého mám modrý pásek. Věnovala jsem se také brazilskému Jiu Jitsu. Na tréninku jsem tvrdá a nesoucitná, ve studiu jsem na své klienty jemná a empatická.


Mé certifikace

Mé zájmy