O mně

Věřím, že ta pravá krása vychází zevnitř. U mě ve studiu pěčuji jak o vnější krásu pleti, tak o krásu, která vychází z pocitu štěstí, radosti a sebejistoty. Pečuji o své klientky tak, aby nejen krásně vypadaly, ale aby se tak i cítily. Jmenuji se Jovanka Vojtková a jsem vystudovaná a certifikovaná kosmetička se zkušenostmi a praxí přes 15 let. S láskou ve svém kosmetickém studiu pečuji o Vaší pleť za pomoci přírodní kosmetiky BABOR a nejmodernějších přístrojových metod. 

Advokuji za to, aby se ženy, slečny, dámy zbytečně neškatulkovaly či se zbytečně hnaly za uměle vytvořenými ideály. Každá z nás má svou vnitřní krásu v sobě. Přestože se zdá, že u mě ve studiu hlavně pečuji o Vaší vnější krásu, ta nic neznamená pokud není krása a spokojenost unitř. Ve svém studiu vytvářím příjemnou, relaxační a přátelskou atmosféru, která navodí ten správný pocit: pocit krásy, sebelásky a sebejistoty. 

Mimo kosmetické studio jsem také maminkou od rodiny. Jsem vášnivou pekařkou a pro své nejbližsí ráda připravuji nejrůznější dobroty, od tradičních kynutých buchet, Vánoček a Velikonočních beránků i mazanců, až po Halloweenské kreativní dobroty. Ve svém volném čase se věnuji Jiu Jitsu, brazilské bojové umění. Na tréninku jsem tvrdá a nesoucitná, ve studiu jsem na své klienty jemná a empatická. 


Mé zájmy


Mé certifikace